KIBRIS TURU

KIBRIS TUR PROGRAMI

3 gece 4 gün

Girne-Güzelyurt-Lefkoşe-Magosa

1.GÜN: Tokat'tan tatildostu ofis önünde buluşma saat: 22.00’de hareket Amasya,mecitözü çorum üzeri yol güzergahı sabah saat: 05.00’de Ankara Esenboğa havaalanına varış dış hatlardan işlemlerin ardından Anadolujet havayolları saat:07.55’de hareket  Kıbrıs Ercan havaalanı -Lefkoşa Havaalanına saat:09.10’da iniş, Havaalanından bizi karşılayacak aracımız verehberimizle buluşma sonrası şehir turumuza başlıyoruz. Önce Gazimağusa'da Sur içi,Lala Mustafa Paşa Camisi, Namık Kemal Zindanları, Venedik Sarayı, Kapalı Maraş Panoramik gezisinin ardından öğle yemeği (ekstra) ve serbest zaman ardından St.Barnabas Manastırı,İkon ve Arkeoloji Müzesi ziyareti sonrası otelimize dönüş. 

2.GÜN: Sabah kahvaltısı sonrası  otelden hareket ediyoruz. Önce Karaoğlanoğlu Şehitliği, Barış ve özgürlük Müzesi'ni ve Mavi Köşk'ü geziyoruz. Sonra gezimize Güzelyurt Arkeoloji Doğa Müzesi’ ile devam edeceğiz.Güzelyurt şehir turunda Cengiz Topel Anıtı'nı geziyoruz. Öğle yemeği(ekstra) ardından serbest zaman ve daha sonra Lefke Turu'nda baraj ve bakır madenlerini geziyoruz. Sonrasında otele dönüyoruz.

3.GÜN :Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra günümüzü yat turu(ekstra) ile değerlendiriyoruz

4.GÜN : Sabah kahvaltı sonrası a otelden ayrılıp Girne'ye geçiyoruz. Bellapapais Manastırı, Boğaz Şehitliği, Lefkoşa Barbarlık Müzesi, Yeşilhat, Suriçi, Dikilitaş, Büyükhan, Selimiye Camii'si, Bedesten, Arasta, Lokmacı sınır kapısı gezilerimizin ardından yemek ve alışveriş molası veriyoruz. Molamızın ardından dönüş için Ercan Havaalanı anadolujet’le saat:17.50’de hareket ediyoruz.Ankara Esenboğa havalimanına saat: 19.10’da iniş giriş işlemleri ardından bizi bekleyen aracımızla aynı güzergahtan dönüş yaklaşık 6 saatlik yolculuk sonrası varış siz değerli konuklarımızla vedalaşıp aldığımız noktada bırakıyoruz.

Bir başka organizasyonunda buluşmak dileğiyle… 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Ankara araçla gidiş ve dönüş
  • Ankara Kıbrıs gidiş dönüş uçak biletleri
  • Rehberlik hizmetleri
  • 4* otelde 3 Gece konaklama –3 Sabah kahvaltısı,3 akşam yemeği (açık büfe)
  • Otelin ücretsiz aktivitelerinden faydalanma
  • 1618 kanun gereği zorunlu Seyahat Sigortası 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Otel ekstraları
  • Müze giriş ücretleri
  • Tekne turu
  • Öğle Yemekleri 

ÖNEMLİ DUYURULAR

Kıbrıs çıkışında 18 yaş altındaki çocuklar annesi ve babası ile aynı anda( tek ebeveyn veya akraba vb. )turda değil ise Muvafakat name ( Noter onaylı) ile çıkış yapabilir.

Nüfus cüzdanının misafirimizin yanında olması zorunludur.

Adres:Kabe-i Mescit Mahallesi G.O.P Bulvarı 4.sokak Kat:1 No:2  İpek İş Merkezi 

(Tower Otel Karşısı) Tokat Telefon: 0 356 214 04 40 - Gsm :0 546 860 99 90

E-Mail: tatildostu60@gmail.com

 

Lüks araçlar, profesyonel rehberler, en temiz ve kaliteli oteller, sizlerin rahatı düşünülerek hazırlanmış tur programları için Tatil dostu

Bugun 59

Dün 80

Bu Hafta 139

Bu Ay 1652

Toplam 89114

   
© 2019 Tatil Dostu - Adres:Kabe-i Mescit Mahallesi G.O.P Bulvarı 24.sokak Kat:1 No:2 İpek İş Merkezi (Tower Otel Karşısı) TOKAT 0 356 214 04 40 Gsm: 0 546 860 99 90 Email: tatildostu60@gmail.com 2019 tatildostu.com /tüm hakkı saklıdır