Kurumsal

HAC VE UMRE

Hac ve Umre ibadet maksadıyla yapılan kutsal yolculuklardır. Bu topraklar Yüce İslam güneşinin, yeryüzüne doğduğu ve buradan mesafelerce uzağa yayılmaya başladığı mübarek topraklardır. Hac ve Umre maksadıyla yapılan bu yolculuklar aynı zamanda ruhani keşifler yaşayacağınız mekan ve zaman dilimlerini içinde gizlemektedir. İşte sizler böyle bir yolculuğa çıkarken, bizim amacımız, siz değerli misafirlerimizin Hac ve Umre ibadetlerini Sünnet-i Seniyye’ye uygun layıkıyla, eksiksiz, huzur ve güven içinde yerine getirmesini sağlamaktır.Ulaşımdan konaklama ve rehberlik hizmetlerine kadar pek çok alanda verdiğimiz hizmetlerle gönül rahatlığı içerisinde ibadetlerinizi yerine getirebilmeniz için  çalışmaktayız.

 Firmamız olarak,misafirlerimizin memnuniyetinden ilham almaktayız. Hizmet verdiğimiz tüm misafirlerimizin memnun kalacak şekilde seyahatlerini tamamlamaları için azami önem göstermekteyiz.. Hatıralardan silinmeyecek, Kur’an ve sünnete uygun, aynı zamanda  hassasiyetlerinizden ödün vermeden Hac ve Umre ibadetlerinizi tamamlamanız bizim en önemli hedefimizdir.

HİZMETLERİMİZ

Yurt içi,yurt dışı Organizasyon, Tur ve Fuar yapan  3735 Belge nolu TÜRSAB Seyahat acentaları Birliğine kayıtlı  A Grubu Seyahat Acentasıdır. profesyonel departmanı ile birlikte Incoming, Outgoing  ve Yurt içi ve Yurt Dışı tur ve Fuarlar

TÜRSAB (TÜRK SEYAHAT AGENTALAR BİRLİĞİ) üyedir.  Müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet sunmaktayız. Şirketimiz Tüm Avrupa ülkelerinde ve Dünya’da direk olarak yerel rehberler le hizmet veren ve doğrudan hizmet temini,yaptığımız tüm organizasyonların %99 başarılı olacağını garanti ediyoruz.

Genişletilmiş  faaliyet alanı, nitelikli ve profesyonel  personel  kadrosu, teknik altyapısı  ve kurumsal kimliği ile tercih edilen seyahat  acentesi  konumundadır. 

Uzman kadrosu  ile hedeflediğiniz amaca yönelik Fuar ve  seyahat organizasyonları, Ticaret Heyeti gezileri, Konferans, Kongre ve seminer hizmetleri,Otel rezervasyonları, Panel,Work-Shop ve bayii toplantıları, Ürün Lansmanları, IATA üyesi hava yolları uçak biletleri temini, vize/sigorta işlemleri hizmetleri vermekteyiz., Havaalanı transferleri gibi bir çok alanda faaliyet göstermekteyiz.

Organize Sanayi bölgesi ve meslek odaları ile toplantı organize edip, KOSGEB destekleri konusunda destek veriyoruz.

Hac & umre ,yurt içi yurt dışı turlar ayrıca Her hafta düzenlediğimiz Butik ve Klasik Doğu Karadeniz turlarımızda Karadeniz’in kültürünü, doğasını ve tarihi değerlerini en iyi şekilde hizmetinizdeyiz, ulaşım,konaklama  imkanı, deneyimli rehberlerle keyifli tatil sunuyoruz.Kişiye ve gruplara özel programlar hazırlamaktayız.

Kültür Turları :

Ülke içinde ve yurtdışında kültür turları düzenlemekteyiz. Gap Turu, Kapadokya Turu, Ege & Akdeniz ve Likya Turu, Amasya Safranbolu- Batı Karadeniz Turu, Çanakkale & Bozcaada, İstanbul Turları başlıca organize ettiğimiz kültür turları arasında yer almaktadır. Gruplara özel tarihlerde özel turlarda yapılmaktadır.

Okul Gezileri :

Eğitime destek ve kültürel misraslarımızı paylaşmamız adına çeşitli bölgelere eğitim ve kültürel amaçlı gezilerimiz ile öğrencilere Çanakkale Zaferi ve Millî Mücadele Destanını kuru bir anlatım yerine coğrafi mekânları göstererek Millî Mücadelenin hangi tarihi şartlar altında, ne büyük zorluklarla gerçekleştiğini gösterip ve hissettirerek anlatmaktadır. Milli eğitim Standarda uygun konaklama tesisleri ve ulaşım araçları ile düzenlediğimiz okul gezilerimiz eğitiminin vazgeçilmez bir parçası halindedir.

Yurt İçi Gezileri :

Ülke içinde çeşitli bölgelere turlar düzenlemekteyiz. Gap Turu, Kapadokya Turu, Ege & Akdeniz ve Likya Turu, Amasya Safranbolu- Batı Karadeniz Turu, Çanakkale & Bozcaada, İstanbul Turları başlıca organize ettiğimiz kültür turları arasında yer almaktadır. Gruplara özel tarihlerde özel turlarda yapılmaktadır.

Gemi Turları :

Konforlu ve keyifli bir gemi yolculuğu ile deniz üzerinde yolculuk yapmanın tadına varırken çeşitli aktiviteler ile cruise keyfini doyasıya yaşayacaksınız.

Haftasonu Turları :

Her bütçeye ve her zaman dilimine göre hazırladığımız haftasonu programlar ile her kesimden her kişiye ulaşmayı hedefliyoruz.

Balayı Turları :

Birbirinden özel hizmetleriyle konuklarını ağırlayan Balayı Otellerimiz, Siz sadece ne tür balayı istediğinize karar verin yeter.

Günübirlik Turlar :

Her bütçeye ve her zaman dilimine göre hazırladığımız günübirlik programlar ile her kesimden her kişiye ulaşmayı hedefliyoruz.

Fuar & Sergi Organizasyon :

Katılımcı sayınız ne olursa olsun tüm toplantı & seminer ve kongre organizasyonlarınız için hizmetinizdeyiz. Otel rezervasyonu, toplantı salonu ve görsellerin hazırlanması, transferler, sosyal program, davetiye, web sitesi, logo ve poster hazırlıkları gibi birçok hizmetimizle ile organizasyon talepleriniz için profesyonel çözümler üretmekteyiz.

Kişiye ya da Gruplara Özel Butik Turlar : Balkanlar , Kudüs(Mescidi aksa)Avrupa,İspanya,Gürcistan,İran gibi bir çok ülkelere kendi organizasyonumuzla belirli tarihlerde, gruplar için istenen tarihlerde turlar düzenlemekteyiz. Ayrıca satış bayisi olduğumuz birçok tur operatörünün tüm dünyayı kapsayan yurt dışı turları ile geniş bir ürün yelpazesine sahibiz.

Uçak Bileti :

THY, Anadolujet,Pegasus, Onurair, Sunexpress havayolları dahil iç ve dış hat tüm havayolu biletlerinin satış acentesiyiz.

Otel Rezervasyonu :

İş seyahatleriniz için uygun fiyat ve taksit imkânı, online rezervasyon kolaylığı konaklama seçenekleri sunmaktayız. 

Vize :

Her ülkenin vize almak için başvurabileceğiniz, konsolosluklar, büyük elçilikler gibi temsilcilikleri farklıdır.. Vize başvurusunda bulunurken, hangi amaçla vize alacağınızı önceden belirleyip ona uygun formu doldurduktan sonra ilgili makamdan görüşme için randevu almanız gerekmektedir. Her ülkenin istediği dökümanlar farklılık göstermektedir. Buna göre görüşmeye gitmeden önce, sizden istenen belgelerin, almak istediğiniz vize için uygun ve tam olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Böylece vize için başvurduğunuz ülke için bir risk teşkil etmediğinizi ve o ülkeye yasa dışı yollarla kaçmayı planlamadığınızı kanıtlamış olursunuz. Bundan sonra yapılması gereken herseyin sizin adınıza biz yapıyoruz.

Transfer Hizmeti :

Her tür transfer ihtiyacınıza profesyonel çözüm üretiyoruz. İster tek ister grup ihtiyac duyduğunuz an yeni model araçlarımızla transfer ekibimiz hizmetinizdedir.

 

Adres:Kabe-i Mescit Mahallesi G.O.P Bulvarı 4.sokak Kat:1 No:2  İpek İş Merkezi 

(Tower Otel Karşısı) Tokat Telefon: 0 356 214 04 40 - Gsm :0 546 860 99 90

E-Mail: tatildostu60@gmail.com

 

Lüks araçlar, profesyonel rehberler, en temiz ve kaliteli oteller, sizlerin rahatı düşünülerek hazırlanmış tur programları için Tatil dostu

Bugun 69

Dün 111

Bu Hafta 69

Bu Ay 1586

Toplam 73471

   
© 2019 Tatil Dostu - Adres:Kabe-i Mescit Mahallesi G.O.P Bulvarı 24.sokak Kat:1 No:2 İpek İş Merkezi (Tower Otel Karşısı) TOKAT 0 356 214 04 40 Gsm: 0 546 860 99 90 Email: tatildostu60@gmail.com 2019 tatildostu.com /tüm hakkı saklıdır